Propojuje hráče a trenéry

AirCoach je kompletní tréninkový systém, který umožňuje hráčům natáčet videa a získat tak okamžitě zpětnou vazbu. Dále může hráč svůj švih analyzovat pomocí nástroje Online analýzy, jejíž součástí je i Akademie. Videa je však možné vzdáleně konzultovat s trenérem a průběžně tak zlepšovat svůj švih.
Propojuje hráče a trenéry

Kamera stále u sebe a zdarma

Mobilní aplikace je základem systému a slouží pro rychlou kontrolu švihu. Na hřišti není čas provádět hluboké analýzy, ale můžete nasbírat materiál.

Pro rychlou kontrolu uvidíte ihned zpomalené video, které jste právě nahráli. Pokud si nejste jistí, že se rada od trenéra projevila, ihned ji zkontrolujte.

Video si také můžete ukládat do paměti telefonu nebo tabletu a pozorovat progres. Hlavní je ale funkce sdílení videa do AirCoach Online aplikace. Zde je prostor pro detailní analýzy a konzultace s trenérem.

Kamera stále u sebe a zdarma

Online aplikace pro analýzu

AirCoach si zakládá na dobrém pochopení švihu. Pouček zná každý dost, ale dohromady to potom nějak nefunguje. AirCoach Online aplikace hledá nejjednodužší způsob, jak zanalyzovat švih.

Není třeba kreslit hromady čar, ale poznat na svém švihu co je dobře a co ne. A jak "to" vypadá. Připravili jsme pro Vás nástroj, kde můžete porovnávat vzorová videa (natočili jsme i časté chyby). Teorii a metodiku kontroly švihu, jako by to dělal profesionál najdete v sekci Akademie.

Golfový švih je komplexní pohyb, který má spoustu zákonitostí, od Vaší fyzické stavby těla až po technické tipy a detaily. Tak se na něj díváme a proto je hlavně třeba chápat, proč a jak celý švih funguje. V Online aplikaci se vám pokusíme vysvětlit maximum z těchto věcí.
Online aplikace pro analýzu

Trenér Vás povede, i na druhém konci světa

Není nutné se s trenérem pokaždé scházet i kvůli drobným dotazům. Pokud si ale nejste jistí, jestli se Váš švih vyvíjí správně, ptejte se. Je to jednoduché - stačí v Online aplikaci požádat trenéra o analýzu švihu. On Váš švih zhodnotí a může Vám přesně poradit, co dělat dál.

Naráz se nenaučíte celý švih. Jedná se o dlouhodobý proces vylepšování v kombinaci se zábavou a proto je lepší se soustředit na chyby postupně. Každý trenér Vám vždy poradí, které cviky Vás nejdále posunou. Naučí Vás, jak vaše chyba na videu vypadá a vy ji potom můžete dál pilovat.

Tato služba je placená a to formou kreditů v aplikaci. Neplatíte předem, ale až při otevření hodnocení. Proces je tedy bezpečný.
Trenér Vás povede, i na druhém konci světa

AirCoach Clip

Na golfu má každý bag, a v dnešní době se bez telefonu neobejdeme. Připravili jsme proto pro vás jednoduchý a kvalitní držák, který jednoduše umístíte na bag a můžete tam upevnit Váš telefon nebo tablet. Nemusíte tak už nikoho žádat, aby Vás natočil.

Samotný držák jsme připravili tak, aby byl maximálně skladný a odolný. Je navíc univerzální.
AirCoach Clip