AirCoach je Váš golfový trenér

AirCoach je platforma pro zdokonalení Vašeho golfového švihu. Umožňuje hráči velice jednoduše zaznamenat svůj švih, okamžitě jej prohlédnout a konzultovat s Vaším trenérem. Základem je mobilní aplikace s originálním držákem na Váš bag, pomocí kterých dokážete každý švih zaznamenat, prohlédnout a uložit do Vašeho mobilního zařízení. Aplikace je zcela zdarma. 

Uložený záznam z tréninku pak můžete nahrát do online rozhranní AirCoach. Zde můžete Váš švih analyzovat dle informací a pokynů od profesionálních trenérů nebo jednoduše poslat švih na shodnocení Vašemu osobnímu trenérovi. Stát se AirCoach trenérem nic nestojí a naopak to přináší řadu výhod.

Baví nás zlepšovat svoji hru.

AirCoach Clip
je nový držák na bag,
se kterým si sami pohodlně
nahrajete Váš švih.
AirCoach Clip je na světě
Vyrobeno, odzkoušeno, zabaleno :) S velkou radostí a hrdostí tímto prohlašujeme AirCoach Clip - univerzální držák pro golfový bag za hotový. 
Pilotní provoz - testujte s námi
Přípravy už se chýlí ke konci :) Aplikace už existuje pro iOS, web kde svoje nahraná videa uvidíte už je připravený a trenéři se těší, na analýzu vašeho švihu. Na jaře by mělo být vše hotové. Pokud budete mít zájem, tak nám pište a přidejte se do uživatelského testování!