zpět

Pilotní provoz - testujte s námi

Přípravy už se chýlí ke konci :) Aplikace už existuje pro iOS, web kde svoje nahraná videa uvidíte už je připravený a trenéři se těší, na analýzu vašeho švihu. Na jaře by mělo být vše hotové. Pokud budete mít zájem, tak nám pište a přidejte se do uživatelského testování!
Máte iOS a hrajete rádi golf? Pomožte nám odladit nový produkt a nápad.
Nic to nestojí, bude to zábava a nejlepší testery odměníme!

Jak to testování probíha? 

Jednoduše, stáhnete si aplikaci pro iOS AirCoach - golfový trenér a je to. Tedy ji ještě musíte zapnout a zkusit použít :) 
Aplikace je jako zrcadlo, tedy telefon Vás bude nahrávat přední kamerou během švihu a vy se hned na něj můžete podívat. Snažili jsme se, aby to bylo co nejjednodužší.
Vybraná videa si můžete uložit do telefonu a nebo nahrát na server (nasdílet trenérovi).

Všechno může ovládát jen jeden.
Taky neradi někoho otravujete, jestli by vás nenahrál? Připravili jsme vám proto držáky, kterými telefon připevníte k bagu. Pototm je budeme prodávat, ale teď budou na testování zdarma. Anebo k půjčení v Indooru na BVV v Brně. Bude více barev, takže když nám řeknete, která se vám nejvíc líbí, tak si jej budete moci nechat.

Pro koho aplikace je?

Pro všechny, kteří trénují. Protože když vám to nejde, tak se na sebe chcete podívat. Akdyž ani potom nevíte, tak vám může pomoct trenér. Ukážeme vám, jak trenéři švih kontrolují. Můžete potom jednodušeji chybu odstraňovat a průběžně konzultovat.

Pokud jste se rozhodli, nechejte nám na sebe dole vzkaz a my vás budeme kontaktovat. Službu nyní zkoušíme a budeme rádi, když nám pomůžete a najdete si na nás chvilku.